חזון

פוקוס, כחברת פרסום והפקות, קמה בשנת 2010.
אך לידתה היה הרבה קודם לכן.
הכל החל בשנת 2000. לאחר לימודים מתישים והתמחות בכל ענפי הפרסום ומתודות הגרפיקה, התקבלתי לעבודה במשרד פרסום קטן ואטרקטיבי במרכז העיר ירושלים. מכאן הכל החל לעלות. בסייעתא דשמיא מיוחדת התקבלתי אצל לקוחות רבים ובעלי עסקים פרטיים ומוסדות, שראו בי כפרסומאי האישי שלהם.

לאחר שנים של עבודה בתחום ומאות לקוחות ששירתי באמונה, נוכחתי לראות כי בלי צוות מנצח שיעמוד לצידי במשרד מסודר ואחראי, לא אוכל לשרת את קהל הלקוחות בצורה מקצועית ומושלמת, כפי שאני אוהב לתת.

על כן יצאתי לדרך. בשנת 2010 הקמתי את החברה, כאשר על דלת החברה קבעתי את המוטו של שירות ומקצועיות מעל לכל. הבאתי לפוקוס צוות מנצח ומוכשר, צעירים דינאמיים הששים אלי פרסום עם כל הלהט הצעיר אך במחשבה בוגרת ואחראית, אנשים שנתברכו במתנת שמים של יצירתיות נדירה וכשרון מבורך, המתחבר בצורה אישית לצרכים של כל לקוח ולקוח. אנשי מקצוע מעולים הנמצאים בפוקוס הביאו מעוף, יצירתיות ותעוזה תבונתית, וכל זאת בתוך המסגרת החרדית האדוקה, לצד שירות אישי שאין בדומה לו.

כל לקוח נלקח ברצינות, לומדים את ה"אני-מאמין" האישי שלו, מתחברים לראש שלו וליעד שם הוא רוצה להגיע בסופו של תהליך, ומשתדלים למלא אחר שאיפותיו בשלמות וביעילות, כי אנו מחוייבים ליחס אישי ומקצועי לכל אחד.

אכן צעד זה הוכיח את עצמו ב"ה מעל ומעבר.

הלקוחות היו מרוצים. גרף המכירות שעלה וטיפס הוכיח את עצמו מעל ומעבר לכל הציפיות. חנויות בגדים לצד חנויות לשיווק יין, מוסדות תורה וגופי חסד בציבור החרדי עלו והכפילו את הכנסותיהם, ואף האנשים ברחוב נהנו לראות רעיון זה או אחר מתנוסס בצורה שיווקית, עדינת אך יעילה הפונה ללב שלהם.

אנו בפוקוס, עשינו עוד יותר מכך.

מיוזמתנו ערכנו סקרי שוק נוספים, הוספנו פעילות גם מהצד, גם שירותי ייעוץ עסקי ושיווקי, עמדה מאחורי הלקוח המפרסם לאורך כל הדרך, הרגשנו שותפות איתו (לא ברווחים...) ויחד כל הצוות נרתם לקדם את הלקוח מעל ומעבר למה שהוא ציפה, כי בפוקוס פרסום זה פרסום, הפקה היא הפקה, שיווק הוא שיווק ואסטרטגיה היא אסטרגטגיה. התוצאות הטובות אכן היו בהתאם.

פוקוס בראשותי, פועלת בימים אלה בראש ובראשונה להרחיב את הפעילות הפרסומית לתחומי התענינות נוספים. בעולם הטכנולוגי המתפתח בצעדי ענק ובקצב מואץ, יש כל יום חדשות מחודשות, אם זה במישור סרטי פרסום או תלת-מימד או במדיות פרסום חדשות ומגוונות.

בפוקוס נאמנים למוטו המוביל של שירות אמין ומקצועי, פועלים להרחבת השירות ולהגברתו. שכל אחד יוכל לקבל שירות יעיל ומהיר, מהרעיון ועד לביצוע הסופי, כדי לשמוח עימו בתוצאות החיוביות של מסע הפרסום.

המחוייבות הרבה שהלקוח יהיה מרוצה, היא עומדת בבסיס שאיפותיה לעתיד של חברת פוקוס, כדי להגיע ליעדים גבוהים במיוחד, לשנות דברים, לעשות אותם טוב יותר ולהטמיע תהליכים חדשניים, כדי שכל אחד הצריך לאמצעי פרסום, יוכל להשתמש בכלי הנפלא הזה

ולקדם את יכולותיו ואת גבולותיו כדי לפרוץ קדימה, להתקדם יותר, לפתח ולהתפתח.