פרסום פוקוס

בעולמנו, עולם החוויות הווירטואליות, חייבים לדעת לנצל נכון את עולם הפרסום המופלא, על מנת שנוכל לקדם את עצמנו, את העסק, את המוסד, בצורה יעילה ועקבית.

פרסום נכון - הוא פרסום שיודע כיצד לשלב ולהפיק את המיטב, מכל הגורמים המשפיעים על הצלחתו. לבחור נכון את המדיה, את כלי התקשורת איתו מתקשרים עם הלקוח הפוטנציאלי, להתאים את המסר השיווקי לקהל היעד, ולדעת את השילוב המנצח של התזמון, המיקום, התוכן והמטרות בסדר הנכון ובזמן הנכון.  

פרסום שהולך בדרך הנכונה, יודע לשווק את עצמו בלי לבזבז משאבים יקרים כמו כסף, זמן, ואנרגיה לחינם.

אנחנו בפוקוס מאמינים, כי בסייעתא דשמיא ניתן לקדם כל עסק וכל מוסד בצורה יעילה ועקבית ולהדהיר אותו קדימה במעלה סולם ההצלחות, ואנו מוכנים למלא את השליחות שהלקוח הטיל עלינו, בנאמנות, וביעילות, במטרה ברורה: לשים את הלקוח בפוקוס.

רוצה להשקיע בטוח? רוצה להתפרסם ולהרוויח? ברוך הבא לעולם של פוקוס!

פוקוס מציע לנו משהו שונה, אטרקטיבי, תועלתי ומועיל, אפקטיבי וקונסטרוקטיבי.

1.       התאמה והגדרה: את תהליכי הגדרת הצרכים והתאמת פתרון פרסום, מבצעים בפוקוס בעזרת היכרות עם הלקוח, עם בית העסק והמוסד, עם המטרות והיעדים מתוך הניסיון, התמחות וידע שצברנו בתחום הפרסום והשיווק.

2.       ניתוח שוק למציאת הצרכים הפרסומיים והתאמתם המלאה ליעדים שנקבעו על ידי הלקוח, לכל סוג, גודל והיקף של פרסום- ללא תוספת עלות וללא התחייבות.

3.       מתן פתרון פרסומי מותאם לצורכי בית העסק ועל ידי כך מפיקים את מקסימום התועלת מהתקציב.

אנחנו מזמינים אותך להפיק תועלת מהידע וההבנות שלנו בתחום. להתהדר בפרסום איכותי, מקורי, מבריק ומצליח, כדי להשפיע על העסק או על המסוד שלך השפעה בעוצמה רבה ומרחיקת לכת.

בין אם אתה בעל-עסק חדש ולא מוכר, עסק קיים שזקוק ל"דחיפה", או עסק שכבר מצליח ורוצה לגדול עוד - פוקוס תראה לך את הדרך היעילה והמצליחה ביותר לשם.

בפוקוס מספר מחלקות העומדות לשירותך ולרשותך:

מחלקת מיתוג: הגדרות יעדים, מיתוג חברות ועסקים, קידום לעסקים בינוניים, הפקות למוסדות תורה

מחלקת אסטרטגיה: ליווי בקמפיין, חשיבה יצירתית, קופירייטינג.

מחלקת פרסום: ייעוץ פרסומי, עיצוב גרפי, הפקות דפוס, מודעות ושלטי חוצות.

מחלקת רכש מדיה: ייעוץ טרום קמפיין, רכישת ותזמון מידיות, וניהול מידיות יעיל לאורך זמן.

ההצלחה שלך חייבת להיות חשובה לנו מאוד, כי רק לאחר שהצלחת, נדע שגם אנחנו הצלחנו!